Данас сахрана четворо малишана убијених у београдској школи

08.05.2023. 11:45
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Четворо дјеце, које је Коста К. (13) убио у пуцњави у школи "Владислав Рибникар" на Врачару, биће сахрањено данас.

Током викенда сахрањено је 13 жртава из два масакра која су завила Србију у црно. У Београду је у суботу на вјечни починак испраћено четворо ђака ОШ “Владислав Рибника” и чувар те школе Драган Влаховић, које је убио основац Коста К.

 У Малом Орашју и Младеновцу сахрањено је осам особа које је брутално ликвидирао Урош Блажић у крвавом пиру који је трајао сатима, међу којима је и полицајац Милан П, његова сестра Кристина и друг Далибор Т.

За два дана у Србији убијено је 17 људи, пише Блиц.

У свим школама у Србији, од данас од 8 часова па све до краја наставе биће присутни полицијски службеници који ће превентивно дјеловати, рекао је државни секретар у Министарству унутрашњих послова Данило Стевандић.

Коментари 0
Повезане вијести
Годишњица страдања Милице Ракић Годишњица страдања Милице Ракић
Душко Вујошевић ће бити сахрањен у Алеји заслужних грађана Душко Вујошевић ће бити сахрањен у Алеји заслужних грађана
Нацистичка Њемачка на данашњи дан бомбардовала Београд Нацистичка Њемачка на данашњи дан бомбардовала Београд
Најчитаније
  • Годишњица срамне арбитраже за Добрињу
    12h 6m
    0
  • Аустријанка погинула у превртању кајака на Тари
    23h 0m
    0
  • МУП Српске: На вријеме поднијети захтјеве за издавање нових личних докумената
    11h 22m
    0
  • Почела изградња кружног тока у Палама
    7h 27m
    1
  • Општина Источна Илиџа обиљежила Дан планете Земље садњом 365 садница смрче
    8h 54m
    0