Данас сунчано уз умјерену облачност

18.01.2022. 08:26
0
ИЗВОР: Срна

Републику Српску и ФБиХ данас очекује сунчано вријеме, уз малу до умјерену облачност.

Јутро ће бити умјерено до претежно облачно и хладно, на сјевероистоку и југу ведро. Према вечери облачније у источним и централним предјелима, мјестимично уз сумаглицу, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Дуваће слаб до умјерен сјеверни вјетар, на југу умјерена бура, на ударе појачана.

Дневна температура ваздуха од два до седам, на југу до девет, у вишим предјелима од минус четири степена.

Према прогнози Федералног хидрометеоролошког завода, данас је сунчано уз малу до умјерену облачност.

Температура ваздуха у 7.00 часова: Бјелашница минус 12, Хан Пијесак минус седам, Рудо минус пет, Соколац и Чемерно минус четири, Вишеград минус три, Фоча, Иван-седло и Сарајево по минус два, Добој и Мраковица минус један, Мркоњић Град, Нови Град, Шипово и Тузла нула, Бијељина, Приједор, Рибник, Бихаћ, Бугојно, Градачац, Сански Мост и Зеница један, Ливно два, Бањалука, Србац, Дрвар и Јајце три, Билећа пет, Требиње шест, Мостар седам и Неум девет степени.

Највише снијега јутрос је било на Хан Пијеску 19 центиметара, на Чемерну 10, на Сокоцу, у Рибнику и Мркоњић Граду четири, у Рудом три и у Вишеграду један центиметар.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра сунчано и веома топло, по подне пролазни пљускови Сутра сунчано и веома топло, по подне пролазни пљускови
Дан жалости у Српској Дан жалости у Српској
Ограничене количине серума против змијског отрова Ограничене количине серума против змијског отрова
Најчитаније
  • Рогатичанин Небојша Ерић од дрвета ствара што очима види
    12h 40m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Апел за потрошаче
    13h 58m
    2
  • Угашена четири пожара, изгорио помоћни објекат у Балтићима у Сокоцу
    15h 34m
    0
  • Калиновачка олимпијада "Гвозно-Моба-Озон 2025"
    14h 34m
    0
  • Милан Кадлец поразио противника из Црне Горе
    15h 45m
    0