Данас свјежије, могући локални пљускови

12.07.2020. 09:25
0
ИЗВОР: СРНА

У Републици Српској и ФБиХ данас ће бити промјењиво облачно и свјежије вријеме, а послије подне могућ је по који локални пљусак.

Током дана очекује се раслојавање облака на сјеверу, западу и југозападу уз сунчане интервале, а услова за локалне пљускове биће на југоистоку и на крајњем југу, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Послије подне преовладаваће сунчано и угодно топло, на истоку промјењиво са сунчаним интервалима.

Дуваће слаб до умјерен вјетар, сјеверних смјерова, на југу умјерена до јака бура.

Највиша дневна температура ваздуха од 21 до 27, на југу око 30 степени Целзијусових.

Према прогнози Федералног хидрометеоролошког завода, јутрос преовладава умјерено до претежно облачно вријеме, а у Херцеговини мало до умјерено облачно и сунчано.

Температура ваздуха у 8.00 часова: Бјелашница осам степени, Мраковица 11, Хан Пијесак, Иван Седло и Чемерно 12, Калиновик, Горњи Вакуф и Соколац 13, Мркоњић Град, Рибник и Шипово 14, Мљечаница, Бугојно, Тузла и Сански Мост 15, Сарајево, Гацко, Ливно, Нови Град, Градачац, Приједор, Бихаћ, Србац и Сребреница 16, Бањалука, Бијељина, Добој и Рудо 17, Вишеград и Фоча 18, Билећа 23, Требиње, Мостар и Неум 25 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Ускоро почетак рада погона за прераду кромпира у Рогатици Ускоро почетак рада погона за прераду кромпира у Рогатици
Почела исплата пензија у Српској Почела исплата пензија у Српској
Трамп Млађи завршио посјету Бањалуци Трамп Млађи завршио посјету Бањалуци
Најчитаније
  • Догодине у Призрену
    49m
    12
  • Др Анђела Ристовић нови специјалиста офталмологије Болнице „Србија“
    23h 34m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Потписани уговори за бањско лијечење пензионера
    21h 21m
    2
  • Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву
    16h 11m
    0
  • Ускоро почетак рада погона за прераду кромпира у Рогатици
    15h 4m
    0