Дарко Дамјановић потписао за „Igman Burch“

16.07.2025. 14:21
0
ИЗВОР: sport-east.com

Иако је у децембру прошле године одлучио да заврши играчку каријеру, Дарко Дамјановић се ипак предомислио и враћа се на паркет у дресу федералног прволигаша екипе „Igman Burch“.

Сарадња је потписана крајем јуна, тим са Илиџе је добио искусног кошаркаша који и даље може донијети превагу под кошевима, док је Дамјановићу ово прилика да покаже како још није за ,,старо гвожђе”.

Слика

Фото: Igman Burch

Тридесетпетогодишњи центар и бивши капитен „Славије“ у каријери је, осим матичног клуба, наступао још за „Варда Хе“, „Босну“, „Грађански“, „Леотар“, „Радник“ и француски „Paris Basket Avenir“.

Коментари 0
Повезане вијести
Срђан Станић остаје на кормилу Славије Срђан Станић остаје на кормилу Славије
Власеничанка Милица Мазић у кадетској репрезентацији Србије Власеничанка Милица Мазић у кадетској репрезентацији Србије
Стефан Симанић из Источног Сарајева изабран на драфту НБА развојне лиге Стефан Симанић из Источног Сарајева изабран на драфту НБА развојне лиге
Најчитаније
  • Сјећање на Матеју Радовића не блиједи
    8h 36m
    3
  • Петар Бојовић - слављен и понижен
    10h 32m
    15
  • Сутра промоција књиге „Опсада и одбрана Илиџе“ Неђељка Прстојевића
    10h 59m
    9
  • Припрема се терен за повратак Нешића у министарску фотељу
    7h 24m
    5
  • Свеепархијски сабор у спомен на свештеномученике дабробосанске 19. јула у Биљешеву код Какња
    11h 4m
    0