Дарко Голић спроведен у тужилаштво

21.01.2020. 11:13
0
ИЗВОР: Srna

Начелник Клинике за анестезију и интензивно лијечење Универзитетског клиничког центра Републике Српске Дарко Голић спроведен је данас у бањалучко Окружно јавно тужилаштво због сумње да је у здравственој установи у којој је запослен обљубио немоћно лице.

Поступајући тужилац саслушаће Голића након чега ће одлучити да ли ће предложити да му буде одређен притвор.

Голић је ухапшен јуче због сумње да је починио обљубу над тридесетшестогодишњим мушкарцем који је био хоспитализован у Универзитетском клиничком центру.

Полиција је јуче у својству свједока саслушала лица запослена у овој здравственој установи.

Коментари 0
Повезане вијести
Предсједник Српске се данас мора јавити на саслушање у Тужилаштво БиХ Предсједник Српске се данас мора јавити на саслушање у Тужилаштво БиХ
Задржан возач који је током блокада ударио двије жене Задржан возач који је током блокада ударио двије жене
Тужилаштво тражи максималне казне за Кецмановиће Тужилаштво тражи максималне казне за Кецмановиће
Најчитаније
  • Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године
    23h 27m
    4
  • Свети владика Николај родитељима: Благодарите Богу који вам је дао децу
    29m
    0
  • Стојан Јанковић - опјевани јунак из Равних Котара
    22h 12m
    1
  • Навршава се 31 година од НАТО удара на Српску
    10h 22m
    5
  • Кострешевић: Мушкарац који се доводи у везу са покушајем убиства у Источном Новом Сарајеву тренутно у екстрадиционом притвору
    4h 25m
    0