Детаљи тешког судара: Учествовало возило ЕУФОР-а, повријеђени војници евакуисани хеликоптером (ВИДЕО)

04.01.2024. 19:05
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Тешка саобраћајна несрећа догодила се у мјесту Краљевице код Травника у којој су учествовала три возила од којих је један камион и два аутомобила.

Како незванично сазнаје портал Црна-Хроника у несрећи је учествовало и возило ЕУФОР-а.

На путу Травник – Турбе забиљежене су велике колоне возила те је саобраћај отежан.

Више информација о ланчаном судару биће познато након окончања увиђаја који ће обавити полицијски службеници Полицијске станице Травник.

Читаоци портала Црна-Хроника јавјају да је на мјесту несреће слетио и хеликоптер ЕУФОР-а који је превукао своје повријеђене припаднике, како би добили адекватну здравствену помоћ.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Судар аутомобила и аутобуса на путу Бањалука – Приједор, више повријеђених Судар аутомобила и аутобуса на путу Бањалука – Приједор, више повријеђених
Директан судар камиона и аутомобила: Двоје погинулих Директан судар камиона и аутомобила: Двоје погинулих
Судар два возила код Дервенте, има повријеђених Судар два возила код Дервенте, има повријеђених
Најчитаније
  • Рагиб Халиловић – Херој са Грбавице
    14h 9m
    11
  • Опасна игра дјеце у Источном Сарајеву
    2h 55m
    3
  • Како је страдао митрополит Петар Зимоњић
    13h 16m
    10
  • Паљанка Маја Фуртула за четири године школовања није имала ниједан изостанак са наставе
    14h 57m
    2
  • Сокочанин ухапшен због пријетњи и наношења тјелесних повреда
    11h 39m
    3