Девет медаља за џудисте „Славије“ на „Купу града Сарајева“

13.06.2022. 10:35
0
ИЗВОР: katera.news

У организацији Џудо клуба Браћа Лукачу Вогошћи је протеклог викенда одржан међународни „Куп града Сарајева“.

На овом такмичењу учествовали су и џудисти Славије из Источног Новог Сарајева.

Златним медаљама су се окитиле „Славијине младе џудисткиње Горана Пржуљ, Дуња Грубачић и Сара Николић, која је освојила злато у двије категорије, полетарцима и пионирима.

Сребрне медаље су освојили Ђорђе Марковић, Стефан Шкиљевић и Марија Ушћумлић, док су бронзани у клубу „Славија“ били Ана Шкиљевић и Вељко Крајшумовић.

- Овај број медаља је само потврда да се у џудо клубу Славија предано ради са свим селекцијама – поручили су из овог клуба.

Коментари 0
Повезане вијести
Боксерски спектакл у Источном Сарајеву: Распоред свих борби Боксерски спектакл у Источном Сарајеву: Распоред свих борби
Џудисткиње „Славије“ освојиле злато и сребро на међународном купу Трофеј Зворника Џудисткиње „Славије“ освојиле злато и сребро на међународном купу Трофеј Зворника
Одличан наступ џудиста „Славије“ на турниру у Лакташима Одличан наступ џудиста „Славије“ на турниру у Лакташима
Најчитаније
  • Бесмртни херој – Потпуковник Живота Ђурић
    16h 9m
    2
  • Сјећање на великана: Бранко Ћопић
    16h 10m
    2
  • Живот и мисија Матије Бана, академика, дипломате, Србина, католика
    8h 7m
    2
  • Источна Илиџа: Ухапшен мушкарац по потјерници, пронађена дрога
    14h 30m
    0
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Мухамед Мехмедбашић
    7h 0m
    1