Дио Добриње I и даље без струје (ФОТО)

15.02.2021. 10:12
0
ИЗВОР: Катера

Синоћ око 20.00 часова је дошло до пожара у трансформаторској станици ′′Вељине 2′′ на Добрињи 1 због чега је велики број потрошача овог дијела Источне Илиџе изгубио напајање електричном енергијом.

Пожар је угашен брзом интервенцијом Ватрогасне јединице Источно Сарајево.

- Опсег квара захтијева поприлично вријеме за поправак, па је тешко сигурно рећи када би трафостаница могла бити пуштена пуним капацитетом. Екипе Теренске јединице Источно Ново Сарајево већ дуже вријеме су на терену, па је за очекивати да ће први дионици бити објављени већ око поднева – саопштено је из "Електродистрибуције" Пале.

Слика

Како Катера сазнаје пожар је избио због преоптерећења у трансформаторској станици.

Коментари 0
Повезане вијести
Бачена експлозивна направа на кафић "Мока" у Источном Новом Сарајеву Бачена експлозивна направа на кафић "Мока" у Источном Новом Сарајеву
Помозимо Мијовићима из Пала да санирају штету од пожара (ФОТО) Помозимо Мијовићима из Пала да санирају штету од пожара (ФОТО)
Од данас скупља струја у Српској Од данас скупља струја у Српској
Најчитаније
  • Како је настајало Источно Сарајево (I дио)
    5h 37m
    6
  • Сјећање на непоновљивог Момa Капора
    14h 13m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Прекршајни налог због пријетњи
    11h 34m
    2
  • Посни ђувеч са гљивама
    12h 55m
    0
  • Код лица из Рогатице пронађено више комада оружја чије је посједовање забрањено
    11h 48m
    0