Дјечак погинуо у саобраћајној несрећи, возач аутомобила малољетник

09.04.2020. 21:06
0
ИЗВОР: СРНА

У саобраћајној несрећи у Горњим Хасићима, код Шамца, погинуо је петнаестогодишњак, а три лица су повријеђена, потврђено је из Полицијске управе Бијељина.

Саобраћајна несрећа догодила се у 16.50 часова, када је са коловоза слетио аутомобил “голф два”, којим је управљао малољетник /16/ из Шамаца који је превезен у болницу у Добоју.

У болницу су превезена лица из Лугова чији су иницијали М.В. /31/ и И.Ђ. /26/.

Увиђај је у току, а на лице мјеста изашао је и дежурни тужилац Окружног тужилаштва Добој.

Коментари 0
Повезане вијести
Божовић: Из Источне Илиџе милиони у буџет Српске, а мрвице назад Божовић: Из Источне Илиџе милиони у буџет Српске, а мрвице назад
У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дервенти У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дерв...
Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    16h 3m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    15h 49m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    17h 10m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    14h 26m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    12h 18m
    0