Дјечак погинуо у саобраћајној несрећи, возач аутомобила малољетник

09.04.2020. 21:06
0
ИЗВОР: СРНА

У саобраћајној несрећи у Горњим Хасићима, код Шамца, погинуо је петнаестогодишњак, а три лица су повријеђена, потврђено је из Полицијске управе Бијељина.

Саобраћајна несрећа догодила се у 16.50 часова, када је са коловоза слетио аутомобил “голф два”, којим је управљао малољетник /16/ из Шамаца који је превезен у болницу у Добоју.

У болницу су превезена лица из Лугова чији су иницијали М.В. /31/ и И.Ђ. /26/.

Увиђај је у току, а на лице мјеста изашао је и дежурни тужилац Окружног тужилаштва Добој.

Коментари 0
Повезане вијести
Божовић: Из Источне Илиџе милиони у буџет Српске, а мрвице назад Божовић: Из Источне Илиџе милиони у буџет Српске, а мрвице назад
У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дервенти У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дерв...
Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске
Најчитаније
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    21h 35m
    15
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    14h 13m
    0
  • Ненад Вуковић појачање Покрета сигурна Српска
    19h 43m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    18h 37m
    0
  • Хуманитарна свирка за Милку, Драгана и Дарка у Источном Новом Сарајеву
    20h 7m
    0