Дјечак тешко повријеђен у саобраћајној незгоди

17.04.2023. 12:56
0
ИЗВОР: srna.rs

Десетогодишњи дјечак из Фоче тешко је повријеђен у саобраћајној незгоди која се догодила у близини Средњошколског центра у овом граду, саопштено је из фочанске Полицијске управе.

У незгоди, која се догодила јуче у 13.20 часова на магистралном путу Фоча-Пљевља, учествовало је возило "голф два" којим је управљало лице иницијала Д.С. и дијете пјешак, које је том приликом задобило теже повреде.

Након указане љекарске помоћи у Универзитетској болници Фоча, повријеђени дјечак пребачен је на УКЦ Сарајево на даље лијечење, наводи се у саопштењу.

Увиђај у Улици цара Душана извршили су полицијски службеници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Фоча, уз сагласност дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва Требиње.

Возач Д.С. је алко-тестиран, а возило му је одузето и упућено на ванредни технички преглед.

Из Полицијске управе Фоча апеловали су да возачи моторних возила вожњу прилагоде условима и стању пута и прописаној брзини кретања, те да максимално повећају опрезност у близини школа.

Коментари 0
Повезане вијести
Полиција се огласила о проналаску нестале жене у Гацку Полиција се огласила о проналаску нестале жене у Гацку
Цистерна експлодирала након удеса, затворен ауто-пут Цистерна експлодирала након удеса, затворен ауто-пут
Паљанин лишен слободе због изазивања опште опасности и оштећења возила Паљанин лишен слободе због изазивања опште опасности и оштећења возила
Најчитаније
  • Прави Валтер је четнички војвода: Он је заиста бранио Сарајево
    2h 18m
    24
  • Заборављени коријени: Црква Светог Илије у Илијашу (ВИДЕО)
    2h 17m
    4
  • Расвијетљен покушај убиства у Источном Сарајеву
    23h 1m
    2
  • Потпуно истинита прича о керуши Габи, хероју Београда чији споменик и данас стоји у ЗОО врту (ВИДЕО)
    15h 11m
    33
  • Затражен притвор за Сокочанку која је покушала да убије мужа
    18h 43m
    5