Дјеци „Спарте“ – Екипи Милоша Остојића 22 медаље

13.10.2025. 13:24
0
ИЗВОР: katera.news

На Међународном меморијалном џудо турниру "Милош Остојић", који се одржао протеклог викенда у Источном Сарајеву, дјеца Џудо клуба "Спарта" борила су се под именом Екипа Милош Остојић.

Екипа Милош Остојић проглашена је најбољом екипом у узрасту млађих полетараца и полетарки, освојивши 22 медаље, од тога шест златних, девет сребрених и седам бронзаних.

Златне медаље освојили су Јован Дошло, Светозар Вуковић, Јован Кезуновић, Јаков Глоговац, Тијана Кезуновић и Николина Панџић.

Сребреним медаљама окитили су се Кристијан Глоговац, Жељко Лучић, Лука Ковач, Душан Панџић, Кристијан Церовина, Михајло Панџић, Јана Пухало, Катарина Кошарац и Лена Радоња.

Бронзане медаље освојили су Лазар Кокот, Борис Џино, Марко Лучић, Никша Шкрба, Михајло Вулиновић, Адријана Пухало и Анђела Поповић.

У свеукупном екиплном пласману, Екипа Милош Остојић као домаћин, није учествовала.

 

Коментари 0
Повезане вијести
На Међународном меморијалном турниру “Милош Остојић” више од 700 такмичара На Међународном меморијалном турниру “Милош Остојић” више од 700 такмичара
Меморијални турнир „Милош Остојић“ у суботу у Источном Сарајеву Меморијални турнир „Милош Остојић“ у суботу у Источном Сарајеву
Такмичари "Спарте" освојили девет медаља у Бањалуци Такмичари "Спарте" освојили девет медаља у Бањалуци
Најчитаније
  • Саво Дерикоња - човјек чије име српски народ шапатом и с поштовањем помиње
    11h 34m
    15
  • Мушкарац насрнуо на полицију и поломио два службена аутомобила
    23h 18m
    2
  • Швракић и Дрљача, иста палета, а два свијета
    11h 35m
    2
  • На данашњи дан 1784. хиротонисан Свети Петар Цетињски
    11h 41m
    0
  • Зараза погађа и младе и старе: Буди ли се корона у Српској?
    6h 29m
    1