Ђоковић не игра ни у Мајамију

10.03.2022. 08:53
0
ИЗВОР: Tanjug

Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић огласио се на друштвеним мрежима непосредно након што је саопштено да неће играти на Мастерсу у Индијан Велсу и потврдио да неће играти ни у Мајамију.

Ђоковић није добио дозволу за улазак у САД јер није вакцинисан.

- Док сам аутоматски био на листи за Мастерсе у Индијан Велсу и Мајамију знао сам да је мало вјероватно да ћу путовати. Центар за контролу и превенцију болести (CDC) потврдио је да се прописи неће мијењати тако да нећу моћи да играм у САД. Срећно онима који играју на овим сјајним турнирима - написао је Ђоковић на друштвеним мрежама.

Коментари 0
Повезане вијести
Дан када је све почело: Ђоковић слави "рођендан" прве АТП титуле Дан када је све почело: Ђоковић слави "рођендан" прве АТП титуле
Ђоковић неће играти на мастерсу у Торонту Ђоковић неће играти на мастерсу у Торонту
Стефан Ђоковић: Мој јунак је тата Новак Стефан Ђоковић: Мој јунак је тата Новак
Најчитаније
  • Још три дана активан апел за помоћ Биљани Његовановић из Источне Илиџе
    20h 4m
    0
  • Од смрти легендарног српског јунака Хајдук Вељка прошло је 212 година: Главу дао, али Крајину није
    2h 34m
    5
  • Још три дана активан хуманитарни број 1402 за Михаелу Филипић из Шековића!
    18h 8m
    0
  • Заборављени коријени: Храм српских просветитеља и учитеља (Олово)
    2h 30m
    3
  • Потпуно обустављен саобраћај на путу Фоча-Гацко
    20h 59m
    1