Ђоковић сазнао жријеб за УС Опен

22.08.2024. 18:23
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Организатори УС Опена објавили су жријеб за овогодишњи турнир.

Српски тенисер Новак Ђоковић ће у првом колу играти против квалификанта.

Карлос Алкарас је у дијелу жријеба гдје је Јаник Синер, тако да је потенцијални Новаков ривал у полуфиналу Саша Зверев.

Потенцијални Новаков ривал у другом колу је бољи из дуела Ласла Ђереа и Јана-Ленарда Штруфа, док би у трећој рунди могао да му западне Алексеј Попирин, шампион Монтреала, преноси б92.

Четврто могло би да донесе репризу прошлогодишњег полуфинала, сусрет Новака и Бена Шелтона, под условом да младом Американцу планове не поквари Френсис Тијафо, вицешампион Синсинатија.

Могући ривали у четвртфиналу Новаку би могли да буду Андреј Рубљов или Григор Димитров, а у полуфиналу споменути Зверев.

Коментари 0
Повезане вијести
ТК "Меридиан" најуспјешнији клуб на Првенству Републике Српске ТК "Меридиан" најуспјешнији клуб на Првенству Републике Српске
Ђоковић задржао пету позицију на АТП листи Ђоковић задржао пету позицију на АТП листи
Организатори Вимблдона казнили Ђоковића Организатори Вимблдона казнили Ђоковића
Најчитаније
  • Славна историја нашег заборава - Заборављена српска гробља и споменици у Хан Пијеску
    10h 56m
    2
  • На данашњи дан умро Петар I Карађорђевић, српски краљ и херој
    19h 52m
    0
  • Чарлс Буковски рођен прије 106 година: Која вам је омиљена књига “прљавог старца”?
    11h 36m
    0
  • Преминуо Мирослав Планинчић Плане
    19h 5m
    1
  • Масовни покољ Срба на „Мехином стању“ августа 1941.
    17h 12m
    6