До 10. јануара недоступан електронски систем за регистрацију предузетника

01.01.2024. 20:47
0
ИЗВОР: katera.news

У периоду од 31. децембра 2023. године, од 12.00 часова, до 10. јануара 2024. године, до 8.00 часова, неће бити доступан систем за електронско подношење пореских пријава и пријава за регистрацију обвезника доприноса у Јединствени систем регистрације, контроле и наплате доприноса.

Имајући у виду повезаност систем за регистрацију предузетника и система ПУ, у наведеном периоду неће бити могуће провођење поступака регистрације предузетника путем јединствене електронске апликације Централног регистра предузетника, навели су из општине Источна Илиџа.

Коментари 0
Повезане вијести
ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
Божовић: Општина препознаје значај улагања у образовање и усавршавање својих грађана Божовић: Општина препознаје значај улагања у образовање и усавршавање својих грађана
Источна Илиџа: Расписан тендер за љетну сцену на Добрињи Источна Илиџа: Расписан тендер за љетну сцену на Добрињи
Најчитаније
  • Жана Меркус, Холанђанка која је Србима дала све: Херцеговачка Јованка Орлеанка
    4h 29m
    4
  • Пале: Након вишесатних преговора мушкарац безбједно сишао са дрвета
    10h 14m
    5
  • Заборављеном анђелу - Слободану Стојановићу!
    13h 8m
    0
  • Гусларско вече у суботу у Прачи
    2h 8m
    2
  • Најнижа пензија у Српској 361,75 КМ
    11h 10m
    0