До 30. септембра уплатити рату пореза на непокретност

28.09.2022. 12:06
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Пореска управа Републике Српске обавијестила је пореске обвезнике да у петак, 30. септембра, истиче рок за уплату друге рате пореза на непокретности за ову годину.

- Позивамо пореске обвезнике да у прописаном року измире другу рату своје обавезе по пореском рачуну за ову годину, као и неизмирене износе по основу пореза на непокретности из претходних година -  саопштено је из Пореске управе.

У саопштењу се наводи и да обвезници који нису пријавили своју непокретну имовину то учине одмах, јер ће непријављене непокретности које идентификује Пореска управа бити пријављене по службеној дужности.

- Циљ Пореске управе Српске није кажњавање, већ стављање свих пореских обвезника у равноправан положај -  додаје се у саопштењу.

Коментари 0
Повезане вијести
Родић Вукмир: Појаву салмонеле спријечити једноставним мјерама Родић Вукмир: Појаву салмонеле спријечити једноставним мјерама
Специјална награда за Стефана Грујичића на Балканској олимпијади у Турској Специјална награда за Стефана Грујичића на Балканској олимпијади у Турској
„Кад изгубиш брата, мислиш да веће несреће нема…“ свједочанство Радмиле Николић о породичној трагедији „Кад изгубиш брата, мислиш да веће несреће нема…“ свједочанство Радмиле Николић о породич...
Најчитаније
  • Борбе на Трескавици 1995. године (ФОТО)
    15h 32m
    14
  • На данашњи дан умро велики Борислав Пекић: Српски писац који је свој живот посветио борби за слободу
    14h 10m
    0
  • Српска невјеста из Холивуда
    2h 20m
    0
  • Лице из Источне Илиџе преварено за 5.200 КМ приликом куповине монтажне гараже
    12h 58m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Из теретног возила украдени алат и каблови за струју
    13h 12m
    0