Добар наступ каратиста "Славије" на Државном првенству

10.05.2021. 15:13
0
ИЗВОР: Катера

У Брчком је јуче, 9. маја, одржано Првенство Републике Српске за кадете, јуниоре и У21.

У конкуренцији 42 клуба и 308 такмичара каратисти Славије из Источног Сарајева су освојили шест медаља и шесто мјесто у укупном пласману.

Златну медаљу су освојили Марина Куртеш  у борбама У21 жене испод 61 килограм и Александар Раонић у борбама кадета испод 52 килограма.

Сребрни су били Стефан Ковачевић - борбе кадети испод 63 килограма и Лука Ћуковић - борбе јуниори испод 55 килограма, док су се бронзом окитиле Андреа Крсмановић у борбама кадеткиње испод 54 килограма и Сара Бамбарез  у борбама У21 жене испод 68 килограма.

Такмичари овог клуба Анастасија Вујичић, Стефан Шиљ, Павле Аврамовиц, Ђорђе Фалаџић нису освојили медаље, али су показали одличне наступе.

Коментари 0
Повезане вијести
Срђан Станић остаје на кормилу Славије Срђан Станић остаје на кормилу Славије
Славија савладала Дрину головима Говедарице Славија савладала Дрину головима Говедарице
Кењић и Пејушић донијели преокрет Кењић и Пејушић донијели преокрет
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    18h 9m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    16h 15m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    13h 47m
    0
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    17h 56m
    0
  • Историја исписана у Палама: Традиционални 3х3 турнир на вишем, Quest нивоу
    1h 2m
    0