Фоча: Добојлија осумњичен да је истукао дјевојку

29.01.2021. 11:19
0
ИЗВОР: Срна

Фочанска полиција ухапсила је мушкарца чији су иницијали П.Р. из Добоја због сумње да је истукао дјевојку и да јој је пријетио.

Из Полицијске управе Фоча су навели да је П.Р. осумњичен да је послије краће препирке задао више удараца у главу, а потом јој пријетио по живот и тијело.

У саопштењу се наводи да је осумњиченом на терет стављено да је то учинио 28. јануара у 1.25 часова испред стамбене зграде у Улици Крајишкој у Фочи.

Повријеђеној дјевојци је указана љекарска помоћ у Дому здравља Фоча.

О свему је обавијештен дежурни тужилац надлежног тужилаштва, док ће полицијски службеници Полицијске станице Фоча предузети даљи рад на документовању кривичних дјела тјелесна повреда и угрожавање сигурности.

Коментари 0
Повезане вијести
Страдална Јабука прославила Преображење Господње Страдална Јабука прославила Преображење Господње
Кострешевић: У борби са криминалом битне су и адекватне правосудне мјере Кострешевић: У борби са криминалом битне су и адекватне правосудне мјере
Најављени прекиди електричне енергије за сутра Најављени прекиди електричне енергије за сутра
Најчитаније
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    10h 51m
    0
  • „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
    11h 23m
    0
  • Ухапшено лице које се доводи у везу са покушајем убиства Давора Дабића
    14h 46m
    0
  • Почиње изградња паркинга на Вељинама
    19h 41m
    0
  • Једнократна новчана помоћ пензионерима до краја августа
    15h 18m
    0