Дочек православне Нове године на Тргу Србија уз концерт Банета Мојићевића

12.01.2023. 12:03
0
ИЗВОР: katera.news

Општина Источно Ново Сарајево организује музички концерт Банета Мојичевића поводом дочека православне Нове године, сутра 13. јануара на Тргу Републике Србије.

Концерт ће почети након финалне утакмице и проглашења побједника Божићног турнира у футсалу, а грађани ће моћи на тргу да пробају бесплатно кувано вино.

Концертом Банета Мојичевића уједно ће бити завршена и овогодишња манифестација „Зима у Источном Новом Сарајеву“, која је почела 24. децембра 2022. године.

Коментари 0
Повезане вијести
Фестивал књижевности за дјецу и младе 23. и 24. априла у Источном Сарајеву Фестивал књижевности за дјецу и младе 23. и 24. априла у Источном Сарајеву
Изложба „Чаролија нити“ до петка у Источном Сарајеву (ФОТО) Изложба „Чаролија нити“ до петка у Источном Сарајеву (ФОТО)
Промовисана књига "Бајкологија за луткаре" Јована Царана Промовисана књига "Бајкологија за луткаре" Јована Царана
Најчитаније
  • Љиљана Жикић Карађорђевић - хероина која је живот дала за отаџбину
    6h 44m
    9
  • Пут без повратка
    6h 46m
    7
  • Миодраг Петровић Чкаља – смијех се зове Чкаља
    6h 45m
    3
  • Писмо погинулом брату
    18h 9m
    3
  • Бора Станковић - "Сликар" пролазности живота и људске трагике
    18h 58m
    0