Додик вечерас у Источном Сарајеву о актуелној политичкој ситуацији

14.11.2019. 11:26
0
ИЗВОР: Srna

Српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик разговараће вечерас са најистакнутијим представницима друштвеног, пословног и политичког живота Источног Сарајева о актуелној политичкој ситуацији у Републици Српској и БиХ.

У кабинету српског члана Предсједништва БиХ Срни је речено да ће трибина бити одржана у сједишту Републике Српске у Источном Сарајеву са почетком у 18.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Др Миодраг Лазић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Др Миодраг Лазић
Ђорђо Сладоје овогодишњи лауреат награде „Добрица Ерић“ Ђорђо Сладоје овогодишњи лауреат награде „Добрица Ерић“
КМФ „Танго“ у недјељу дочекује КМФ „Радник“ из Бијељине КМФ „Танго“ у недјељу дочекује КМФ „Радник“ из Бијељине
Најчитаније
  • Јасеновац - огледало живота и смрти (ВИДЕО)
    9h 45m
    4
  • Земљотрес у околини Сарајева
    3h 32m
    0
  • Дан жалости у Српској у знак сјећања на жртве Јасеновца и Доње Градине
    14h 19m
    2
  • Утврђени докази о планском истребљењу цивила
    8h 49m
    2
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Др Миодраг Лазић
    11h 32m
    0