Dodik večeras u Istočnom Sarajevu o aktuelnoj političkoj situaciji

14.11.2019. 11:26
0
IZVOR: Srna

Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik razgovaraće večeras sa najistaknutijim predstavnicima društvenog, poslovnog i političkog života Istočnog Sarajeva o aktuelnoj političkoj situaciji u Republici Srpskoj i BiH.

U kabinetu srpskog člana Predsjedništva BiH Srni je rečeno da će tribina biti održana u sjedištu Republike Srpske u Istočnom Sarajevu sa početkom u 18.00 časova.

Komentari 0
Povezane vijesti
Održana svečana akademija povodom Dana i slave grada Istočno Sarajevo (FOTO) Održana svečana akademija povodom Dana i slave grada Istočno Sarajevo (FOTO)
Opština Istočno Novo Sarajevo pokrovitelj filma o čuvenom doktoru Laziću Opština Istočno Novo Sarajevo pokrovitelj filma o čuvenom doktoru Laziću
Dodik: Narod udarna pesnica referenduma Dodik: Narod udarna pesnica referenduma
Najčitanije
  • Detalji akcije "Prolom 2": Osumnjičena lica stekla protivpravnu imovinsku korist u iznosu od oko 2.710.790 evra
    9h 48m
    1
  • Lice iz Istočnog Novog Sarajeva napalo sugrađanina
    12h 51m
    8
  • U Trnovu pronađeni puška, meci i krivotvorene novčanice
    12h 48m
    0
  • Cijena prasića u Srpskoj i dalje pada
    14h 33m
    0
  • Koliko novca mjesečno treba za komotan život u BiH?
    3h 32m
    0