Договорена подршка Удружењу "Четири плус"

27.11.2024. 20:43
4
ИЗВОР: srna.rs

Универзитет у Источном Сарајеву подржаће активности Републичког удружења породица са четворо и више дјеце "Четири плус", укључујући и ослобађање плаћања школарине за студенте из ових породица, почев од академске 2025/2026. године.

На састанку ректора Универзитета у Источном Сарајеву Милана Кулића и предсједника Републичког удружења породица са четворо и више дјеце "Четири плус" Миладина Готовца разговарано је о пронаталитетној политици као основном циљу којем тежи ово удружење, те могућностима подршке Универзитета у њиховом остваривању.

На састанку одржаном у Ректорату договорено је да ће Универзитет у Источном Сарајеву подржати одговарајуће активности Републичког удружења породица са четворо и више дјеце, наведено је на званичној страници ове високообразовне установе.

Коментари 4
  • Generic placeholder image
    Milica 28.11.2024. 10:52
    Podrška treba za prvo i drugo dijete jer mnogi ostanu na prvom jer nemaju sredstava.
  • Generic placeholder image
    Bob 28.11.2024. 06:43
    Kakva vaša "pronatalitetna politika". U šta gledate? Kako stvari stoje, podrška treba da se da da ljudi rađaju i prvo dijete.
  • Generic placeholder image
    Rok 27.11.2024. 23:41
    Studenata 10% više nego prošle godine.
  • Generic placeholder image
    Stole 27.11.2024. 22:34
    Ovaj rektor će ugasiti Univerzitet! Kolko ima studenata, zna li se šta?
Повезане вијести
Одржан Дан отворених врата Цивилне заштите у Источном Сарајеву Одржан Дан отворених врата Цивилне заштите у Источном Сарајеву
Источно Сарајево домаћин Првенства БиХ у олимпијском боксу Источно Сарајево домаћин Првенства БиХ у олимпијском боксу
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Милан Симовић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Милан Симовић
Најчитаније
  • Четнички војвода Бранислав Гавриловић Брне
    23h 43m
    22
  • Можда нисте знали о Невесињу
    8h 19m
    41
  • Како су Срби оставили велики траг у историји Русије
    8h 22m
    3
  • Љубинко Нешковић (1954-2020) један од најбољих техничара "Гласинца" свих времена
    23h 47m
    31
  • За паљанске олимпијце по 20.000 КМ
    23h 38m
    5