Дом здравља „Источно Сарајево“ добио нови ултразвучни апарат

24.06.2022. 17:35
3
ИЗВОР: katera.news

У Дому здравља „Источно Сарајево“ данас је свечано отворена Школа ултразвучне дијагностике и обиљежено је стављање у рад новог ултразвучног, преносног апарата вриједности 40 000 КМ.

Набавку апарата суфинансирала је Општина Источна Илиџа у износу од 20.000 КМ.

На овај начин обезбијеђена је квалитетнија примарна здравствена заштита за пацијенте и подигнут је квалитет услуге дијагностике.

Коментари 3
  • Generic placeholder image
    Nemanja 25.06.2022. 22:21
    Dokle smo mi dosli kad je Dejan Seselj direktor Doma zdravlja... Boze me spasi i sakloni.. Lik je za psihijatrije, a uz to ne moze dvije prosto-prosirene recenice da sastavi.. Strahota
  • Generic placeholder image
    Nus pojava 24.06.2022. 22:05
    Koliko ce se cekati mjeseci na pregled,znali se sta?
  • Generic placeholder image
    Marko 24.06.2022. 19:48
    Da li je otvorena skola za obuku ultrazvuka ili su samo nabavili aparat
Повезане вијести
Пета „Мајдов академија“ окупиће више од 1.000 учесника из 23 земље Пета „Мајдов академија“ окупиће више од 1.000 учесника из 23 земље
„Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
Програм манифестације „Љето у Источном Новом Сарајеву 2026“ Програм манифестације „Љето у Источном Новом Сарајеву 2026“
Најчитаније
  • Пале: Вечерас хуманитарна свирка за Марка Павловића
    15h 47m
    6
  • Од смрти легендарног српског јунака Хајдук Вељка прошло је 213 година: Главу дао, али Крајину није
    6h 18m
    6
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    14h 51m
    0
  • Заборављени коријени: Храм српских просветитеља и учитеља (Олово)
    4h 48m
    11
  • ,,Глас Црногорца“ 1888: Јадран је опет србинско море, с њега ће доћи за српство спас
    9h 3m
    0