Дугује за казне више од 37.000 КМ, па му одузет "Хјундаи"

09.01.2024. 14:27
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Полиција из Сарајева одузела је јуче од Е.М. (36) из Хаџића аутомобил хјундаи који је у туђем власништву због више саобраћајних прекршаја.

Како су саопштили из МУП-а Кантона Сарајево, јуче у 15 часова у мјесту Будмолићи у општини Хаџићи полиција је контролисала хјундаи, власништва М.С., а којим је управљао Е.М.

- Извршеним провјерама утврђено је да именовани управља нерегистрованим моторним возилом, без положеног возачког испита, а у регистру новчаних казни и прекршајних евиденција има дуг по основу неплаћених казни у износу од 37.285 КМ, те да је вишеструки повратник у чињењу прекршаја из области саобраћаја. Од прекршиоца је привремено одузето предметно возило, а Општинском суду у Сарајеву ће бити поднесен захтјев за покретање прекршајног поступка за почињени прекршај из области ЗООБС-а на путевима у Босни и Херцеговини - навели су из МУП-а Кантона Сарајево.

Немања Вукојевић

Коментари 0
Повезане вијести
У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге
У Источној Илиџи два лица лишена слободе, једно санкционисано због посједовања дроге У Источној Илиџи два лица лишена слободе, једно санкционисано због посједовања дроге
Аустријанка погинула у превртању кајака на Тари Аустријанка погинула у превртању кајака на Тари
Најчитаније
  • “Бранићу Србију и када будем била мртва!” – Ријечи српске хероине која је бранила своју отаџбину 1999.
    2h 26m
    0
  • Годишњица одбијања Венс-Овеновог плана
    2h 6m
    0
  • По Данилу Првом Петровићу сви Црногорци су - Срби
    18h 35m
    8
  • Источно Сарајево: Ухапшена два лица
    1h 26m
    1
  • Бобан Кустурић пронађен мртав
    4h 2m
    0