Два м:тел припејд броја са бонусима за само 6 КМ

03.06.2024. 13:29
0
ИЗВОР: katera.news

Пожури по м:тел Допуна старт пакет по цијени од 6 КМ у којем добијаш двије 4Г картице са бонусима од 2 КМ и 4 ГБ на оба броја!

До краја јуна ове године, на најбржи начин уђи у свијет мобилне комуникације, уз потпуну контролу трошкова и са два броја у Допуна старт пакету.

Бонус од 2 КМ на рачуну можеш искористити у периоду од 30 дана, а 4 ГБ мобилног нета у периоду од 7 дана од тренутка активације картице. Мобилни интернет можеш користити у м:тел мрежи као и ромингу у региону Западног Балкана.

Dopuna start pakete пронађи на киосцима, пумпама и другим продајним мјестима обиљеженим м:тел Допуна наљепницама или заставицама, широм БиХ.

Као м:тел припејд (Допуна) корисник можеш активирати тарифне опције које највише одговарају твојим потребама и то веома једноставно и брзо путем m:Go aplikacije или сервиса Moj meni бирањем кода*100#.

Више информација на www.mtel.ba или позивом на 066 10 10 10.

Коментари 0
Повезане вијести
Магија са сјајним поклонима: Наручите HONOR Magic8 Pro у м:тел понуди Магија са сјајним поклонима: Наручите HONOR Magic8 Pro у м:тел понуди
Уз м:тел останите повезани и сигурни на стази Уз м:тел останите повезани и сигурни на стази
ТС Медиа видеотека - забава за цијелу породицу ТС Медиа видеотека - забава за цијелу породицу
Најчитаније
  • Илија Николић: Од солунског ратника до предсједника општине
    22h 12m
    1
  • Путин се окупао у леденој води поводом Богојављења
    19h 48m
    1
  • Војислав Челик први допливао до Часног крста на ријеци Жељезници у Источној Илиџи
    17h 9m
    2
  • Данило Косорић први стигао до крста, али побједу препустио Милијани Јовановић
    13h 32m
    1
  • Трново: Мирјана Голијанин прва допливала до Часног крста
    18h 56m
    0