Два судара на истом мјесту у посљедња 24 часа

13.09.2020. 14:11
0
ИЗВОР: СРНА

Једно лице је погинуло, а пет је повријеђено у судару два возила у насељу Луг код Дервенте, речено је из Полицијске управе Добој.

Повријеђени су превезени у Дом здравља Дервента.

Због ове несреће обустављен је саобраћај на магистралном путу према Прњавору.

У току је полицијски увиђај.

У истом насељу синоћ се се сударила два аутомобила и том приликом повријеђена су четири лица, од којих је један од возача аутомобила задобио повреде опасне по живот. 

Коментари 0
Повезане вијести
Због удеса обустављен саобраћај на путу Ново Горажде - Чајниче Због удеса обустављен саобраћај на путу Ново Горажде - Чајниче
Сахрањени свештеник Ненад и попадија Недељка Митрић Сахрањени свештеник Ненад и попадија Недељка Митрић
Дан жалости због погибије свештеника Ненада Митрића и његове супруге Дан жалости због погибије свештеника Ненада Митрића и његове супруге
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    20h 3m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    5h 54m
    0
  • Душан Пурић, заборављени херој са Мачковог камена
    23h 6m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    7h 37m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    8h 51m
    0