Дванаестогодишњи ученик каменом погодио наставницу у главу

26.10.2023. 09:50
1
ИЗВОР: srna.rs

Дванаестогодишњи ученик основне школе у Бијељини погодио је каменом у главу наставницу у ходнику испред зборнице, рекао је данас начелник Полицијске управе Бијељина Стјепан Терзић.

Наставници је пружена љекарска помоћ, а дежурни љекар није се изјаснио о степену повреда.

Малољетник је из бијељинског медицинског центра упућен на даље лијечење у Бањалуку.

Индицент се догодио јуче у 17.21 час у Основној школи "Кнез Иво од Семберије".

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Krcko 26.10.2023. 22:08
    Sadržaj teksta kontraverza, maloljetnik pogodio kamenom nastavnicu, znači ona je povrijeđena. U daljem tekstu piše da je maloljetnik sa bolničkog liječenja u Bijeljini upućen u Banja Luku na liječenje?? Ništa mi nije jasno. Ovo ko u onoj Izvrnutoj priči " Zemlja je padala na kišu...tralalaaa.
Повезане вијести
Паљанској дјеци Дан спорта умјесто „веселог часа“ Паљанској дјеци Дан спорта умјесто „веселог часа“
Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи
Ослобађање Бијељине 1992. године Ослобађање Бијељине 1992. године
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    8h 13m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    7h 59m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    9h 20m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    6h 36m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    11h 41m
    0