Двије саобраћајне незгоде код Фоче изазвале велике гужве

01.09.2019. 18:17
0
ИЗВОР: Срна

Двије саобраћајне несреће догодиле су се на подручју Фоче због чега је дошло до измјене у одвијању саобраћаја, док је шире подручју Бањалуке захватило невријеме, које је узроковало задржавање воде на коловозу, саопштено је из Ауто-мото савеза (АМС) Републике Српске.

На регионалном путу Фоча-Челебићи-граница са Црном Гором због саобраћајне несреће потпуно је обустављен саобраћај.

Саобраћајна несрећа догодила се и код Тјентишта, на магистралном путу Фоча-Гацко, гдје се саобраћај се одвија успорено, наизмјеничним пропуштањем возила.

Шире подручје Бањалуке захватило је невријеме, праћено јаком кишом и вјетром, које јењава, али су коловози мокри и клизави.

Возачима се додатно скреће пажња и на воду која се задржала на коловозу.

 

Из АМС наводе да је интензитет саобраћаја појачан, па се возачима савјетује опрезна вожња, избјегавање претицања, поштовање саобраћајних прописа и ограничења брзине кретања.

Коментари 0
Повезане вијести
Љубомир Тодовић освојио злато и сребро на Првенству Српске за ветеране Љубомир Тодовић освојио злато и сребро на Првенству Српске за ветеране
Одрон на магистралном путу код Фоче, проходна једна коловозна трака Одрон на магистралном путу код Фоче, проходна једна коловозна трака
Вече Фочака у Источном Сарајеву 7. фебруара Вече Фочака у Источном Сарајеву 7. фебруара
Најчитаније
  • Шулић постао савјетник директора ОЦ Јахорина
    9h 48m
    6
  • У јануару рођене 32 бебе у породилишту Болнице „Србија“
    13h 1m
    0
  • Бачена бомба на кућу Здравка Чолића
    13h 7m
    2
  • Сједница Предсједништва Борачке организације сутра у Источном Сарајеву
    15h 42m
    0
  • У Русији направљен препарат против рака, који не захтjева хемиотерапију
    5h 34m
    1