ЏЏК "Славија" у Источно Сарајево доноси 9 медаља

09.03.2020. 10:27
0
ИЗВОР: Катера

На овогодишњем „Европском купу Марибор 2020“, одржаном 7. марта у Словенији учествовало је 11 такмичара Џиу-џицу клуба „Славија“.

Њих 11 у Источно Сарајево враћа се са 9 освојених медаља од чега су 3 златне, 4 сребрне и 2 бронзане.

Златне медаље овог пута освојили су Павле Готовац, Бујак Давор и Анђела Ждрале. Сребром су се окитили Бојанић Лука, Голијан Дејан и Лазар Матић, док су бронзани били Шкрба Павле и Љубица Дамјановић.

Јака конкуренција спријечила је Деана Блажића и Александра Јовановића да се домогну медаље.

Наредна такмичење које очекује чланове Џиу-џицу клуба Славија је Републичко првенство, које ће се одржати 21. марта у Бањој Луци.

Коментари 0
Повезане вијести
Три такмичара „Славије“ у репрезентацији Српске на Европском првенству Три такмичара „Славије“ у репрезентацији Српске на Европском првенству
У Џију-џицу клубу „Славија“ тренирају 42 жене У Џију-џицу клубу „Славија“ тренирају 42 жене
Готовац, Гојмерац и Квргић мајстори џију-џице Готовац, Гојмерац и Квргић мајстори џију-џице
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    22h 5m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    16h 57m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    19h 49m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    9h 35m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    20h 41m
    1