Џију-џицу клуб „Јахорина“ богатији за 19 медаља из Македоније

21.11.2022. 18:38
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари из Џију-џицу клуба „Јахорина“ такође су учествовали на међународном турниру у Македонији, чији је назив „Скопље опен 2022“.

„Јахорина“ се представила са 14 такмичара, који су се кући вратили са чак 19 медаља.

- Још једна успјешна такмичарска сезона, послије које нам предстоји полагање ученичких, предмајсторских и  мајсторских звања – навели су из овог клуба.

Клуб је ову прилику искорситио и да се захвали свима који су пратили њихов рад и пружили му максималну подршку, како кажу из овог клуба, одлазак у Скопље не би био могућ без потпоре многих људи из нашег града.

Коментари 0
Повезане вијести
Тара Соковић вицепрвак Европе Тара Соковић вицепрвак Европе
„Јахоринцима“ 69 медаља и друго мјесто у генералном пласману у Бањој Луци „Јахоринцима“ 69 медаља и друго мјесто у генералном пласману у Бањој Луци
Такмичари Џију-џицу клуб „Јахорина“ богатији за нове медаље Такмичари Џију-џицу клуб „Јахорина“ богатији за нове медаље
Најчитаније
  • Тајна парцеле 142 на загребачком гробљу Mирогој
    22h 19m
    0
  • Мање познате чињенице о априлском рату и херојској борби авијације Краљевине Југославије: Камиказе на српском небу
    18h 39m
    8
  • Нацистичка Њемачка на данашњи дан бомбардовала Београд
    20h 39m
    0
  • Нерадни дани у Српској током васкршњих празника
    21h 26m
    0
  • Источно Сарајево: Пронађен кокаин, једно лице лишено слободе
    44m
    0