Џију-џицу клуб „Јахорина“ најбољи у генералном пласману у Скопљу

30.11.2025. 19:37
0
ИЗВОР: katera.news

Џиу-џицу клуб „Јахорина“ из Пала протеклог викенда наступио је на 14. међународном турниру „Скопље опен 2025“ у Скопљу у Сјеверној Македонији.

Такмичари "Јахорине" освојили су 56 медаља, и то 23 златне, 22 сребрне и 11 бронзаних медаља.

Џиу-џицу клуб „Јахорина“ је заузео прво мјесто у генералном пласману од 24 клуба која су наступала на овом такмичењу.

Из клуба су поручили да су током ове године учествовали на чак 13 изузетних такмичења.

- Захваљујемо се на указаном повјерењу свим нашим спортским пријатељима, родитељима и тиму без којег не би било могуће реализовати успјешну спортску сезону и наступати на 13 изузетних такмичења са великим бројем такмичара. До краја године преостаје само полагање ученичких, предмајсторских и мајсторских појасева након чега идемо на заслужену паузу – навели су из овог клуба.

Коментари 0
Повезане вијести
Хиљаде људи затражило правду за жртве пожара у ноћном клубу Хиљаде људи затражило правду за жртве пожара у ноћном клубу
Балканско чудо: Рођен Петар - мајка има 61 годину (ВИДЕО) Балканско чудо: Рођен Петар - мајка има 61 годину (ВИДЕО)
Такмичари Џију-џицу клуба Јахорина покорили Европски куп у Словенији! Такмичари Џију-џицу клуба Јахорина покорили Европски куп у Словенији!
Најчитаније
  • Сјећање на Алексу Голубовића, великог навијача и хроничара ФК „Фамос“ из Војковића
    11h 45m
    1
  • Манастир Соко код Љубовије, православни бисер
    9h 51m
    32
  • Извјештај са прве линије сјећања: Новинар Владимир Митрић дијели искуства дочека ратне нове године
    11h 17m
    2
  • Васа Чубриловић - академик, младобосанац, научник
    16h 32m
    2
  • Девету годину заредом ученици са Пала скијају на Јахорини захваљујући заједничкој подршци
    13h 44m
    0