Џију-џицу клуб „Славија“ освојио 28 медаља и два пехара у Скопљу

14.11.2023. 08:59
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Џију-џицу клуба „Славија“ из Источног Сарајева наступили су протеклог викенда на XII међународном турниру „Скопље опен 2023” у борбама, дуо систему и ne-wazi.

На такмичењу у главном граду Македоније наступило је 300 такмичара из 25 клубова из из држава: Србија, Црна Гора, Македонија, Босна и Херцеговина, Аустрија, Бугарска, Њемачка, Словенија и Грчка.

Екипа Славије остварила је сјајне резултате, те заузела друго мјесто у генералном пласману клубова, а такмичарка Славије Даница Самарџија проглашена је за најбољу такмичарку у узрасту до 12 година.

Како су поручили из клуба, екипу су предводили тренери Александар Ђукелић и Блажић Данијел.