Џудисти из Источног Сарајева окосница репрезентације Џудо савеза Републике Српске

30.09.2022. 11:20
0
ИЗВОР: katera.news

Седморо џудиста из Источног Сарајева учествоваће сљедећег викенда на јуниорском Балканском првенству у Подгорици.

Амбасадори Џудо савеза Републике Српске из нашег града су Александар Вуковић, Срђан Пандуревић, Дарко Топаловић, Анђела Веселиновић, Маја Бјелица, Андреа Симовић и Огњен Газдић.

Поред наших суграђанана у репрезентацији Џудо савеза Републике Српске налазе се и Тамара Ђукић из Лакташа и Марић Сара Марић из Котор Варош.

Коментари 0
Повезане вијести
КМФ „Танго“ у недјељу дочекује КМФ „Радник“ из Бијељине КМФ „Танго“ у недјељу дочекује КМФ „Радник“ из Бијељине
Др Сања Комленовић нови специјалиста хематологије у Болници „Србија“ Др Сања Комленовић нови специјалиста хематологије у Болници „Србија“
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Бориша Старовић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Бориша Старовић
Најчитаније
  • На данашњи дан крунисан Душан Стефан Немањић и проглашена патријаршија
    19h 40m
    3
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    20h 13m
    0
  • Стари Брод - свједочанство Николе Билића
    9h 50m
    3
  • Александар Шкрабов Владимирович – Саша Рус
    7h 59m
    0
  • Београдско „Коло“ у Палама
    8h 53m
    0