Џудисти "Славије" освојили 12 медаља у Какњу

05.12.2022. 12:00
0
ИЗВОР: katera.news

Џудисти "Славије" настављају да нижу успјехе, а то су доказали и на Међународном турниру „Какањ опен“, освојивши 12 медаља.

Од десет финалних мечева „соколови“ су побиједили у осам и тако освојили осам златних, три сребрне и једну бронзану медаљу.

Прво мјесто освојили су Сара Николић, у двије категорије, Горана Пржуљ, Дуња Грубачић, Марија Ушћумлић, Стефан Шкиљевић, Вељко Крајшумовић, Енсар Хаџиавдић.

Друго мјесто освојили су Димитрије Продановић, Андреј Тришић и Ана Шкиљевић, док је треће мјесто освојила Сњежана Николић.

Коментари 0
Повезане вијести
Завршена прва фаза уређења гробља у Горњим Тичићима код Какња Завршена прва фаза уређења гробља у Горњим Тичићима код Какња
Годишњица паљења Цркве Светог Јована Крститеља у Биљешеву Годишњица паљења Цркве Светог Јована Крститеља у Биљешеву
Одржана духовна академија поводом јубилеја цркве у Какњу (ВИДЕО) Одржана духовна академија поводом јубилеја цркве у Какњу (ВИДЕО)
Најчитаније
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за пензионере од јануара 2026. године
    14h 58m
    0
  • На данашњи дан преминуо Симеон Милутиновић Сарајлија
    20h 20m
    0
  • Забрана посјета у Болници "Србија" због погоршања епидемиолошке ситуације
    16h 7m
    0
  • Посни чупавци
    20h 18m
    0
  • Источни Стари Град: Амбуланти донирани опрема и возило
    9h 23m
    2