Џудисти "Славије" остварили запажене резулате у Витезу

16.12.2024. 12:12
0
ИЗВОР: katera.news

Такмичари Џудо клуба "Славија" остварили су запажене резултате на међународном турниру "Куп Витеза".

За крај такмичарске године, "Славија" је узела двије златне, двије сребне и двије бронзане медаље, освојила четири финална меча, а два такмичара су заузела пето мјесто.

Златне медаље освојиле су такмичарке Горана Пржуљ и Сара Николић.

Двије сребрне медаље припале су Вељку Крајшумовићу и Андреју Тришићу.

Треће мјесто заузели су Нина Попадић и Драган Благовчанин, док су пето мјесто освојили Симеон Батак и Димитрије Продановић.

Слика

Фото: Уступљена фотограгија 

Наредни викенд џудосте "Славије" очекује полагање за ученичке појасеве и наставак базних припрема за предстојећа такмичења.

Коментари 0
Повезане вијести
Рандори најбоља јуниорска екипа Републике Српске, Цуровић и Крајишник прваци Рандори најбоља јуниорска екипа Републике Српске, Цуровић и Крајишник прваци
Источно Сарајево: У уторак форум о историјској истини и ревизији историје Источно Сарајево: У уторак форум о историјској истини и ревизији историје
Радна посјета Државном дата центру у Крагујевцу Радна посјета Државном дата центру у Крагујевцу
Најчитаније
  • Догодине у Призрену
    4h 21m
    12
  • Прича о псима који су положили живот на Кошарама (ФОТО)
    1h 31m
    0
  • Свети Варнава Исповједник – свјетлост и утјеха сарајевским Србима још од Другог свјетског рата
    1h 25m
    3
  • Ускоро почетак рада погона за прераду кромпира у Рогатици
    18h 36m
    0
  • Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву
    19h 43m
    0