Џудисти "Спарте" освојили десет медаља у Источној Илиџи

28.11.2021. 15:12
0
ИЗВОР: Катера

У спортској дворани Основне школе „Алекса Шантић“  у Војковићима одржан је Међународни џудо турнир Куп Источна Илиџа – Први меморијал Горан Самарџија, у организацији Џудо клуба "Фамос" Источна Илиџа.

На овом купу је учествовало  око  450 такмичара, а такмичари Џудо клуба „Спарте“ освојили су десет медаља и то двије златне, пет сребрних и три бронзане медаље.

Златне медаље освојили су Матија Сикима и Анђела Вицо.

Сребрне медаље су освојили Михајло Панџић, Немања Елез, Жељана Међо, Милица Милошевић и Николина Панџић, док су бронзани били Новак Јањић, Алекса Петровић и Катарина Регоје.

У конкуренцији старијих полетарки такмичарка „Спарте“ Анђела Вицо проглашена је за најбољу такмичарку.

Коментари 0
Повезане вијести
Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин" Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин"
Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    4h 0m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    9h 50m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    10h 50m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    10h 24m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    11h 48m
    0