Џудистима "Романије" двије медаље у Лакташима

07.02.2022. 10:07
0
ИЗВОР: Катера

На 20. Међународном џудо турниру "Лакташи опен" и  насупила су четворица такмичара Џудо клуба Романија у категорији кадета и јуниора.

Такмичари овог клуба освојили су двије медаље. Златом се окитио Лука Илић, док је сребрну медаљу освојио Димитрије Савић.

- Ово је прво такмичење послије зимске паузе на којем су наступили наши такмичари и опет смо показали да настављамо са добрим резултатима што ћемо показати и на нарадним званичним такмичењима - рекли су за Катеру из Џудо клуба "Романија".

 

Коментари 0
Повезане вијести
Такмичари Џудо клуба "Романија" успјешни на два такмичења Такмичари Џудо клуба "Романија" успјешни на два такмичења
Четири медаље за Рогатичане на такмичењу у Сокоцу Четири медаље за Рогатичане на такмичењу у Сокоцу
Димитрије Савић и Вук Илић на европском првенству у Словачкој Димитрије Савић и Вук Илић на европском првенству у Словачкој
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    22h 16m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    17h 8m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    20h 0m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    9h 46m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    20h 52m
    1