Џудо клуб „Фамос“ вицешампион на Првенству БиХ за сениоре

25.02.2024. 18:53
0
ИЗВОР: katera.news

У Бихаћу је јуче одржано Првенство БиХ за сениоре и полетарце које је окупило  најбоље борце из Џудо савеза Републике Српске и Федерације.

Џудо клуб „Фамос је освојио вицешампионску титулу, освојивши двије златне, двије сребрне и двије бронзане медаље.

Упоредо са сениорским првенством, одржано је и Првенство БиХ за старије полетарце, а такмичари „Фамоса“ су се у укупном пласману пласирали међу три најбоље екипе.

Најтрофејнији полетарац овог клуба Милош Дошло освојио је титулу шампиона, док се Његош Штака окитио сребрном медаљом.

Коментари 0
Повезане вијести
„Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
Начелник Боживић угостио џудисте Џудо клуба „Фамос“ Начелник Боживић угостио џудисте Џудо клуба „Фамос“
Никола Лубура на престижном европском купу у Тбилсију Никола Лубура на престижном европском купу у Тбилсију
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    23h 33m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    17h 32m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    15h 38m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    13h 10m
    0
  • Анастасија Стевић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    17h 19m
    0