Џудо клуб Фамос за викенд на два фронта

06.02.2025. 11:19
0
ИЗВОР: katera.news

Наредног викенда најбољи џудисти Фамоса  из Источне Илиџе учествоваће на два изузетно јака европска купа. Најбољи кадети Фамоса Ана Шкиљевић, Ана Симанић, Никола Лубура и Душан Вујичић одлазе на европски куп који ће се одржати у Ђенови, док ће јуниор Александар Вуковић наступити на веома јаком купу у Сарајеву.

По први пут на европску сцену излази веома талентована актуелна шампионка Балкана Ана Симанић која ће наступити у категорији - 63 кг, као и њена клупска другарица Ана Шкиљевић која се већ крајем прошле године окитила бронзаном медаљом на европском купу у Мађарској. Никола Лубура, освајач сребрене и бронзане медаље на два купа у Словенији и Мађарској, носилац  је листе у категорији плус 90 кг. Јуниор Вуковић ће у категорији -73 кг покушати да дође До једне од медаља.

На такмичења одлазимо са увјерењем да ћемо на најбољи начин представити своју општину и град јер се ради о тренутно најуспијешнијим младим јудокама Босне и Херцеговине, навели су из овога клуба.

Коментари 0
Повезане вијести
Ширимо љубав – велика хуманитарна кампања средњошколаца из Источног Новог Сарајева (ФОТО) Ширимо љубав – велика хуманитарна кампања средњошколаца из Источног Новог Сарајева (ФОТО)
„Крофне из блока“ у недјељу у Источном Сарајеву „Крофне из блока“ у недјељу у Источном Сарајеву
Затворен 23. Међународни фестивал поезије за дјецу и омладину у Источном Сарајеву (ФОТО) Затворен 23. Међународни фестивал поезије за дјецу и омладину у Источном Сарајеву (ФОТО)
Најчитаније
  • Пронађено и лишено слободе лице које је запалило возило у Рогатици
    7h 45m
    1
  • Почело осипање у Високом судском и тужилачком савјету БиХ
    12h 15m
    9
  • У Рогатици запаљено ауто предсједника Скупштине општине Синише Јанковића
    17h 19m
    3
  • „Крофне из блока“ у недјељу у Источном Сарајеву
    17h 14m
    0
  • Јанковић: Вјештаци потврдили да ми је аутомобил запаљен
    15h 9m
    0