Џудо клуб „Романија“ на првенству Републике Српске освојио четири медаље

06.04.2026. 13:09
0
ИЗВОР: katera.news

Џудо клуб „Романија“ Пале учествовао је на Првенству Републике Српске за јуниоре и старије пионире, које је одржано протеклог викенда у Котор Варошу.

Из Џудо клуб „Романија“ наводе да су њихови чланови остварили одличне резултате и још једном показали квалитетан рад и континуитет добрих наступа.

У јуниорској конкуренцији посебно се истакао Димитрије Савић са освојеним првим мјестом, док је Матија Короман освојио треће мјесто.

Иван Лучић и Милош Пантић су се показали као веома успјешни у категорији старијих пионира и освојили су друго мјесто.

Коментари 0
Повезане вијести
Димитрије Савић освојио бронзу на Европском купу за јуниоре Димитрије Савић освојио бронзу на Европском купу за јуниоре
Двије медаље за чланове Џудо клуба „Романија“ Двије медаље за чланове Џудо клуба „Романија“
Одличан наступ такмичара Џудо клуба „Романија“ у Прњавору Одличан наступ такмичара Џудо клуба „Романија“ у Прњавору
Најчитаније
  • Радомир Нешковић – легендарни командант Летеће рогатичке бригаде
    6h 48m
    19
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    21h 44m
    0
  • „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
    22h 16m
    0
  • Пале: Асфалтирана дионица пута од нове кружне раскрснице до тунела
    21h 8m
    0
  • На Палама одржан девети Фестивал занатског пива и рокенрола
    19h 17m
    0