Екипа „Page - Make It Happen“ побједник одбојкашког турнира у Касиндолу

01.07.2023. 21:41
0
ИЗВОР: katera.news

Екипа „Page - Make It Happen“ побједник је турнира у одбојци који се први пут организује у оквиру манифестације "Дани Касиндолског батаљона" у Источној Илиџи.

Друго мјесто припало је екипи „Чича“, док је трећепласирана била екипа „Либеро“.

На турниру, који је окупио велики број посјетилаца, такмичило се осам мјешовитих екипа, које су биле подијељене у двије групе по четири екипе.

Турнир се одржавао у дворани Основне школе "Јован Дучић" у Касиндолу.

Манифестацију "Дани Касиндолског батаљона" организују ОБО "Илиџански борац" и Општина Источна Илиџа.

Коментари 0
Повезане вијести
У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици
Тоде Николетић се дружио са малишанима из вртића "Машин свијет" (ФОТО) Тоде Николетић се дружио са малишанима из вртића "Машин свијет" (ФОТО)
Први 3x3 улични баскет у Источној Илиџи 30. и 31. маја Први 3x3 улични баскет у Источној Илиџи 30. и 31. маја
Најчитаније
  • Најављени прекиди електричне енергије
    11h 10m
    0
  • Шеховац: Формирање Војске Републике Српске било пресудно за одбрану српског народа и стварање Српске
    12h 52m
    0
  • У част Срећка Форцана одигран меморијални кошаркашки турнир у Рогатици
    12h 16m
    0
  • Сутра историјски час за паљанске основце на "Новом Зејтинлику" на Сокоцу
    8h 34m
    0
  • Шмит потврдио њемачким дневним новинама да подноси оставку
    2h 44m
    0