Електропривреда РС ће набавити хеликоптер за помоћ Херцеговцима

21.09.2019. 19:16
1
ИЗВОР: nezavisne.com

Генерални директор "Електропривреде Републике Српске" Лука Петровић најавио је данас у Требињу да ће ово предузеће набавити хеликоптер који ће служити свим Херцеговцима у медицинске сврхе.

Петровић је истакао да ће хеликоптер служити за хитан превоз пацијената у удаљене здравствене установе.

Бобан Кустурић из Хеликоптерског сервиса Републике Српске рекао је да ће за овај пројекат набавке хеликоптера за Херцеговину овај сервис пружити сву потребну подршку у људству.

Планирано је да хеликоптер буде стациониран у Требињу.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    haha 22.09.2019. 00:11
    I za prevoz Cece.
Повезане вијести
Јануарски рачуни за струју у Српској изазвали шок Јануарски рачуни за струју у Српској изазвали шок
Из завејаних подручја за 24 сата спасено осам особа, међу њима и беба Из завејаних подручја за 24 сата спасено осам особа, међу њима и беба
Успјешно извршен веома комплексан ваздушни транспорт двомјесечне бебе Успјешно извршен веома комплексан ваздушни транспорт двомјесечне бебе
Најчитаније
  • Велики љетњи концерт групе Лексингтон у Источном Новом Сарајеву!
    16h 44m
    0
  • Синовљев епитаф за оца Ристу Анђића
    5h 51m
    6
  • Гром погодио терен у Лозници, има повријеђених
    17h 46m
    1
  • Бик убио посјетиоца кориде код Доњег Вакуфа
    20h 14m
    7
  • Русија уводи персонализовану вакцину против рака
    20h 6m
    0