05.03.2022. 20:42
0
ИЗВОР: sportdc.net

Фудбалери Фамоса тешком муком стигли су до побједе у 16. колу друголигашког "Истока".

Мотористи су на свом терену савладали Стакорину из Чајнича са 2:1, а побједу домаћој екипи донијели су резервисти Зоран Кокот и Огњен Мићић који су уписали по гол и асистенцију у самом финишу.

Стакорина је још једном показала зашто се налази при врху табеле, иако су због глупости Бобана Кајевића играли готово читаву утакмицу са играчем мање. Фудбалер Стакорине је већ у 6. минути натјерао Бојана Пејића да му због приговора, негодовања и псовања на судијску одлуку, да два жута картона у размаку од неколико секунди.

Ипак четири минуте послије тог детаља долазе до водства. Стријелац је био Дејан Давидовић.

Чували су зналачки тај резултат до пред сами крај сусрета, али су сјајни потези стручног штаба Фамоса дошли на наплату у финишу меча. Зоран Кокот и Огњен Мићић су на полувремену ушла у игру, а прво Кокот у 80. минути, а онда и Мичић четири минута касније доносе преокрет Фамосу.

ФАМОС (В) - СТАКОРИНА 2:1 (0:1)