Famos bolji od Stakorine

05.03.2022. 20:42
0
IZVOR: sportdc.net

Fudbaleri Famosa teškom mukom stigli su do pobjede u 16. kolu drugoligaškog "Istoka".

Motoristi su na svom terenu savladali Stakorinu iz Čajniča sa 2:1, a pobjedu domaćoj ekipi donijeli su rezervisti Zoran Kokot i Ognjen Mićić koji su upisali po gol i asistenciju u samom finišu.

Stakorina je još jednom pokazala zašto se nalazi pri vrhu tabele, iako su zbog gluposti Bobana Kajevića igrali gotovo čitavu utakmicu sa igračem manje. Fudbaler Stakorine je već u 6. minuti natjerao Bojana Pejića da mu zbog prigovora, negodovanja i psovanja na sudijsku odluku, da dva žuta kartona u razmaku od nekoliko sekundi.

Ipak četiri minute poslije tog detalja dolaze do vodstva. Strijelac je bio Dejan Davidović.

Čuvali su znalački taj rezultat do pred sami kraj susreta, ali su sjajni potezi stručnog štaba Famosa došli na naplatu u finišu meča. Zoran Kokot i Ognjen Mićić su na poluvremenu ušla u igru, a prvo Kokot u 80. minuti, a onda i Mičić četiri minuta kasnije donose preokret Famosu.

FAMOS (V) - STAKORINA 2:1 (0:1)