Фамос гостује Пролетеру у Дворовима

10.09.2021. 17:44
0
ИЗВОР: sportdc.net

Фудбалери Фамоса ће у петом колу Друге лиге Републике Српске група "Исток" гостовати у Дворовима код Пролетера.

"Мотористи" су одлично кренули у сезону и имају 10 бодова и још увијек нису примили гол.

Желе поновити квалитетно издање и у Семберији, али су свјесни да је пред њима и најјачи ривал до сада.

- Чека нас екипа Пролетера која је одлично кренула у сезону. Играју изузетно квалитетно, вођени су добро и све то говори да је пред нама најтежи задатак до сада. Ипак, ми ћемо да водимо рачуна о себи и покушамо играти своју игру. Желимо да пробамо да наметно свој ритам и да натјерамо домаћина да се прилагоди нама. Само ако ми будемо 100 одсто фокусирани на утакмицу можемо доћи до бодова које желимо. Очекујем једну одличну утакмицу, квалитет екипа то може и гарантовати и надам се се да ће све проћи фер и коректно - рекао је тренер Фамоса Владимир Дрињак за портал SportDC.

Владимир Дрињак у овом мечу поред повријеђеног капитена Срђана Витковића неће моћи рачунати ни на младог дефанзивца Марка Шкрбу.

Утакмица Пролетер - Фамос игра се у суботу од 16.30, а суди је Велибор Видаковић из Зворника.

Коментари 0
Повезане вијести
Источна Илиџа: Распоред рада дежурних апотека недјељом у мају Источна Илиџа: Распоред рада дежурних апотека недјељом у мају
Општина Источна Илиџа подржава снимање документарног филма о херојима ратне болнице на Сокоцу Општина Источна Илиџа подржава снимање документарног филма о херојима ратне болнице на Сокоцу
Источна Илиџа: „Источно Сарајево фолк-фест“ 15. и 16. маја Источна Илиџа: „Источно Сарајево фолк-фест“ 15. и 16. маја
Најчитаније
  • На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније
    13h 22m
    0
  • У пуцњави на Добрињи погинуло једно лице
    5h 19m
    0
  • Најхладније првомајско јутро на Сокоцу од 1961. године
    9h 44m
    0
  • Потрага за мушкарцем који је на Добрињи убио жену
    3h 55m
    0
  • Ухапшен мушкарац осумњичен за убиство жене на Добрињи
    2h 55m
    0