ФБиХ: Још осам новозаражених

30.05.2020. 09:51
0
ИЗВОР: Srna

Осам лица заражено је вирусом корона у посљедња 24 часа у Федерацији БиХ, и то седам из Тешња и једно из Усоре.

У протекла 24 часа на Клиничком центру Универзитета у Сарајеву тестирано је 277 узорака, потврђено је из ове установе.

Тешањ је постао ново жариште вируса корона у Зеничко-добојском кантону. Нови кластер је фирма "Кожа-комерц", а свих 80 радника налази се у самоизолацији од 23. маја.

Коментари 0
Повезане вијести
Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли
Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу Више од двије деценије од срамне арбитраже за Добрињу
Годишњица срамне арбитраже за Добрињу Годишњица срамне арбитраже за Добрињу
Најчитаније
  • Нова локација за издавање личних докумената и регистрацију моторних возила у Палама
    21h 42m
    0
  • Мали Сава као симбол српског бунта против ропства
    7h 49m
    0
  • Ћосић: Нисам способан да управљам финансијама на начин на који то ради Елек
    5h 0m
    1
  • Кад загрми Невесињска пушка
    4h 44m
    6
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    5h 26m
    0