Филмска пљачка у Добоју: Џипом улетјели у тржни центар и украли оружје

16.11.2023. 20:15
0
ИЗВОР: nezavisne.com

У Тржном центру "Беламиониx" у Добоју догодила се необична провала. Наиме, лопови су у раним јутарњим часовима у објекат улетјели теренским возилом.

Потом су се "провозали" до продавнице "Јаћимовић" из које су, како сазнаје АТВ, украли оружје.

Из ПУ Добој је потврђено да се провала догодила током ноћи, али детаље нису жељели да откривају.

- Увиђај су извршили полицијски службеници ПУ Добој. О свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Добој, који је цијели случај квалификовао као кривично дјело тешке крађе. Полицијски службеници предузимају мјере и радње из своје надлежности у циљу расвјетљавања наведеног кривичног дјела - наводе у полицији.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Пронађена два килограма дроге, једно лице ухапшено Пронађена два килограма дроге, једно лице ухапшено
Благе казне, тешке посљедице Благе казне, тешке посљедице
Затражен притвор предатору који је путем вибера мамио дјевојчицу у Сарајеву Затражен притвор предатору који је путем вибера мамио дјевојчицу у Сарајеву
Најчитаније
  • Југославија је 1972. због великих богиња вакцинисала 18 милиона људи у неколико седмица
    13h 14m
    6
  • По чему је Романија добила име (ВИДЕО)
    8h 49m
    34
  • Милутин Миланковић, српски научник који је задужио свијет
    21h 27m
    2
  • Позовимо 17046 за Весну Субашић!
    12h 12m
    0
  • Годишњица смрти Хариса Бркића: И даље се не зна ко је убио легендарног кошаркаша Партизана
    21h 28m
    1