Полицијској станици Пале пријављено је да је бесправно кориштен рачунар фирме и мрежна апликација за уплату новца на преплатничке бројеве, те да је причињена штета фирми у новчаном износу од 1.450,00 КМ.
Полицијски службеници Полицијске станице Пале раде на расвјетљавању кривичног дјела „Неовлаштено кориштење компијутера или компијутерске мреже“, почињеног на штету фирме из Рогатице, саопштено је из ПУ Источно Сарајево.