Џудо клуб „Рандори“ учествовао је на Првенству БиХ за сениоре до 23 године, које је протеклог викенда одржано у Сарајеву.
Како наводе из „Рандори“ клуба, у екипном пласману за мушке екипе, клуб се пласирао на 3. мјесто у БИХ, а прошле седмице је добио титулу најбоље екипе у РС за сениоре до 23 године.
Алекса Цуровић је у категорији +100 кг освојио златну медаљу и на тај начин објединио титулу првака Републике Српске и БиХ.
Бронзану медаљу у категорији +100 освојио је Даријо Гашић, а у категорији до 60 кг бронзу је освојио Лазар Лазаревић.
Ненад Крајишник се у категорији -73 кг пласирао на 5.мјесто.