Фоча: Прикупљено 6.579.60 КМ за лијечење малог Оливера

14.12.2020. 15:27
0
ИЗВОР: Радио Фоча

На хуманитарном базару у Фочи прикупљено је укупно 6.579.60 КМ за лијечење дјечака Оливера Пал Гајодија.

Фочаци су минулог викенда имали прилику да на Градском тргу по симболичним цијенама купе бројне производе, празничну декорацију и ручне радиности и тако је сакупљено 2.331.90 КМ.

Преостали дио износа 4.247.70 КМ прикупљен је у кутијама са Мињином фотографијом, које су биле постављене на 23 локације у Фочи.

- Тај износ ће бити уплаћен за лијечење дјечака Оливера, који болује од спиналне мишићне атрофије, јер је новац за дјевојчицу Мињу раније сакупљен - рекла је организаторка хуманитарног базара Ранка Шкипина.

Она је изразила задовољство одзивом суграђана, истакавши да су Фочаци још једном положили тест хуманости.

Коментари 0
Повезане вијести
Оборен рекорд у Фочи: Уловљено 17 младица, највећа преко метар Оборен рекорд у Фочи: Уловљено 17 младица, највећа преко метар
Фоча добила Улицу јасеновачких жртава Фоча добила Улицу јасеновачких жртава
Чолаковић: Поносна на оца и брата који су дали животе за слободу и Српску Чолаковић: Поносна на оца и брата који су дали животе за слободу и Српску
Најчитаније
  • Зашто је сваки Немањић био Стефан?
    11h 38m
    1
  • Заборављени коријени: Манастир Вардиште - Вишеград (ВИДЕО)
    11h 37m
    0
  • Како је Наполеон прогласио Карађорђа највећим војсковођом
    23h 40m
    5
  • У Москви спријечен покушај атентата на Сергеја Шојгуа
    22h 29m
    0
  • Полицијска управа Источно Сарајево обиљежава крсну славу - Светог Архангела Михаила
    9h 20m
    3