Фудбалери "Романије" на свом терену чекају "Милиће"

20.10.2021. 20:25
0
ИЗВОР: Катера

У утакмици 11. кола Друге лиге Републике Српске, група "исток", фудбалери "Романије" из Пала у недјељу 24. октобра у 14.30 часова, угостиће екипу "Милића".

Паљанска "вучица" након десет одиграних кола налази се на 11. позицији друголигашке табеле са 10 бодова, док "Милићи" са истим бројем бодова заузимају 13. позицију на табели.

Меч против екипе из Милића добра је прилика за "Романију" да поправи бодовну разлику и оствари нову побједу, пред домаћом публиком.

Подсјећамо, екипа "Романије" је у прошлом колу поражена на гостовању у Невесињу од "Вележа" резултатом 1:0.

Од важнијих мечева у групи "исток" истичемо гостовање рогатичке "Младости" против истоимене екипе у Гацку.

Такође, фудбалери "Фамоса" из Источне Илиџе на свом стадиону дочекују екипу "Власенице". Овај меч се игра од 14.30 часова на стадиону у Војковићима.

У недјељу, такође од 14.30 часова "Гласинац" на Сокоцу игра првенствени меч против "Рудара" из Угљевика.

Коментари 0
Повезане вијести
Патријарх Порфирије освештаће 26. септембра нову цркву на Палама Патријарх Порфирије освештаће 26. септембра нову цркву на Палама
Прослављена слава Храма Нерукотвореног образа Христовог на Кули Прослављена слава Храма Нерукотвореног образа Христовог на Кули
Велики број вјерника у литији прошао улицама Пала (ФОТО) Велики број вјерника у литији прошао улицама Пала (ФОТО)
Најчитаније
  • Бомбардовање касарне у Лукавици (ФОТО)
    13h 38m
    11
  • Дио Источне Илиџе сутра без струје
    10h 59m
    0
  • Вукадин: Екипе на Требевићу, гашење пожара отежава неприступачан терен
    13h 44m
    8
  • Марија Ана Милинковић остаје у Интеру: Италијански клуб одбио понуду од два милиона долара
    2h 23m
    1
  • Вукадин: Очекује се дјеловање хеликоптера на пожаришту на Требевићу
    8h 19m
    2